Fiber Lazer Kesim

Fiber Lazer Kesim

Firmamız sektörün talepleri doğrultusunda fason kutu harf imalatı yanında hizmet olarak lazer kesim hizmeti de vermektedir. Makinemiz yeni teknolojik özelliklere sahiptir. İnce malzeme ve ince kesim istendiği temiz ve pvc li kesimde yüksek başarı oranına sahiptir. Makinemizin gücü 2kw olduğu kalın malzeme kesimlerinde demir, paslanmaz, alüminyum ve galvaniz kesimlerinde temiz ve hızlı kesim oranına sahiptir. 

        PVC (folyo) kaplı kesim işlerinde başarı oranı diğer makinelere göre gözle görülür derecede başarılıdır. Kenarlarda bulunan yanma izleri minumum düzeydedir. Özellikle reklam, kutu harf sektöründe temizlik açısından kolaylık sağlamaktadır. 

        Makinemizin bir diğer iddaalı olduğu alan ise ölçüdür. Yüzyılların verdiği tecrübe ile Senfeng bu alanda kendini ispatlamıştır. Kesimden çıkan parçalarda ölçü hassasiyeti oldukça yüksektir. Lazer kesim işleminin başarı olmasının en büyük etkenlerinden bir tanesi doğru malzemedir. Kesimlerinizin düzgün ve temiz çıkması için malzemelerin karbon ve atomik yapısı düzgün olmalıdır ki temiz kesim elde edilebilsin.

https://youtube.com/watch?v=dbDB_8cKU7c%3Frel%3D0%26nbsp%3Bhttps%3A

             Kesimden bir sonra ki aşama paketleme işlemidir. Şehir dışı ürünlerde iyi bir paketleme yaparak nakliye de oluşacak hasarlar minumum a indirilir. 

Paslanmaz çelik lazer kesimde kesilen ürün sektörleri, otomotiv, KUTU HARFREKLAM, TABELAavize, aydınlatma, inşaat, kalıp, dekorasyon vb sektörlerdir.

Lazer Kesim yapılan ürünler anlaşmalı kargomuz ile uygun fiyata şehir dışına yollanmaktadır.  Ağırlıklı olarak çalıştığımız reklam ve avize sektörü için günlük üretim yapılıp ertesi müşterilerimize ulaştırma çabasındayız. 

Reklamcılara Özel Fason Kutu Harf, Lazer kesim, Fiber Lazer Kesim, Cnc Kesim, Paslanmaz krom kesim, pleksi lazer kesim yapıyoruz.

Sizde dosyanızı bize mail yoluyla ulaştırın kaliteli ve uygun seçeneklerden faydalanın.

0212 405 27 27 / 0546 405 27 27

info@fasonharf.com / www.fasonharf.com

Ürün Sipariş Formu

Error: Contact form not found.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.