Krom Paslanmaz Kutu Harf

Krom Paslanmaz Kutu Harf

Çağımızın en görsel, en modern ve en dikkat çekici tabela modellerinden biridir. Kullanım açısından uzun ömürlü kullanıma göre dizayn edilmiştir. Işıklı ve ışıksız kutu harfler mağazanızın cephesine monte edilen ve markanızı ön plana çıkaran birbirinden bağımsız üretilen grafiklerdir. Kutu harf yapımında kullanılan malzemeler; alüminyum, paslanmaz (krom) ve pleksi (akrilik) malzemeden imal edilir ve led ile aydınlatılır. Bu malzemeler her türlü hava koşullarına karşı dayanıklıdır.Bu malzemelerin yanı sıra ahşap, sac, kompozit ve kompakt laminant gibi malzemeler de kullanılabilir.

Paslanmaz Kutu Harf Fiyatları

Paslanmaz kutu harfler zemine direkt ya da belli bir yükseklikte monte edilir. Montajı harfin direkt ya da endirekt aydınlatmalı olmasına göre belirlenir. Montaj yapılacak zeminin uygun olmaması durumunda ayrıca alüminyum, kompozit, paslanmaz, ahşap vb malzemeden zemin yapılarak harfler üzerine monte edilir. Cephenize uygun tasarımlar uzman grafik ekibimiz tarafından cephenizin fiziki etüdü yapıldıktan sonra logonuza ve markanıza uygun olarak tasarlandıktan sonra tarafınıza sunulur. Uygun olan tasarıma onay verdikten sonra uzman ekibimiz tarafından geniş makine parkurumuzda imalatı yapılıp montajı kısa sürede gerçekleştirilir.

Paslanmaz kutu harf imalatı Daha detaylı bilgi için telefon ya da e-mail ile iletişime geçebilir ya da firmamıza gelebilirsiniz.

FasonHarf.com

İstanbul Fason Kutu Harf İmalatı

Reklamcılara Özel Fason Kutu Harf Yapıyoruz.

Sizde dosyanızı bize mail yoluyla ulaştırın kaliteli ve uygun seçeneklerden faydalanın.

0212 405 27 27

0546 405 2727

info@fasonharf.com

www.fasonharf.com

Reklamcılara Özel Fason Kutu Harf, Lazer kesim, Fiber Lazer Kesim, Cnc Kesim, Paslanmaz krom kesim, pleksi lazer kesim yapıyoruz.

Sizde dosyanızı bize mail yoluyla ulaştırın kaliteli ve uygun seçeneklerden faydalanın.

0212 405 27 27

0546 405 2727

info@fasonharf.com

www.fasonaharf.com

Ürün Sipariş Formu

Error: Contact form not found.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.