Fiber Lazer Kesim

Anasayfa » Fiber Lazer Kesim

Fiber Lazer Makinamızla Hizmetinizdeyiz.

Sac işleme makinelerinde son teknoloji olarak kullanılan lazer “iterbiyum” lazer olarak da adlandırılan fiber lazerdir. … Fiber Lazer kesim makinası lazer ışınını kesilecek metal yüzeye fiber kablolar ile iletir. Diyotlar lazer ışınını gaza ihtiyaç duymadan üretirler. Her bir diyot 30W’lık güç üretir.

  • Paslanmaz Krom Lazer Kesim
  • Alüminyum Kesim
  • Kara Sac Kesim
  • Çelik Metal Kesim

Fiber Lazer Kesim ile Paslanmaz Krom Kesim leri artık çok kolay ve hızlı.

Fiber Lazer Kesim  

          Firmamız sektörün talepleri doğrultusunda fason kutu harf imalatı yanında hizmet olarak lazer kesim hizmeti de vermektedir. Makinemiz yeni teknolojik özelliklere sahiptir. İnce malzeme ve ince kesim istendiği temiz ve pvc li kesimde yüksek başarı oranına sahiptir. Makinemizin gücü 2kw olduğu kalın malzeme kesimlerinde demir, paslanmaz, alüminyum ve galvaniz kesimlerinde temiz ve hızlı kesim oranına sahiptir. 

        PVC (folyo) kaplı kesim işlerinde başarı oranı diğer makinelere göre gözle görülür derecede başarılıdır. Kenarlarda bulunan yanma izleri minumum düzeydedir. Özellikle reklam, kutu harf sektöründe temizlik açısından kolaylık sağlamaktadır. 

        Makinemizin bir diğer iddaalı olduğu alan ise ölçüdür. Yüzyılların verdiği tecrübe ile Senfeng bu alanda kendini ispatlamıştır. Kesimden çıkan parçalarda ölçü hassasiyeti oldukça yüksektir. Lazer kesim işleminin başarı olmasının en büyük etkenlerinden bir tanesi doğru malzemedir. Kesimlerinizin düzgün ve temiz çıkması için malzemelerin karbon ve atomik yapısı düzgün olmalıdır ki temiz kesim elde edilebilsin.